Nasze atuty

Plan Lekcji

Publikacje

WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO POBIEROWA

We wtorek 11 czerwca uczniowie klas czwartych pojechali na wycieczkę integracyjną do Pobierowa z dziećmi z Niemiec- partnerskiej szkoły w Manschnow.  Naszych dzieci było 11-tu  i 5-ciu chłopców z Manschnow ( Tim, Max, Maxim, Tobias, Leon). Z nami pojechała p. dyrektor szkoły w Manschnow p. K. Wagner. Pogoda nam dopisała. Po przyjeździe udaliśmy się na plażę, gdzie przeprowadziłyśmy w mieszanych grupach konkurs budowania z piasku figury lub zwierzęcia, graliśmy w piłkę, opalaliśmy się no i najlepszą frajdą była kąpiel w naszym bałtyckim , zimnym morzu. Pospacerowaliśmy po Pobierowie, zjedliśmy obiad- dużą popularnością cieszyły się jak zwykle frytki i pizza. Chociaż p. Wagner spróbowała nasze polskie pierożki (nie znała tej potrawy) i placki ziemniaczane. Nawet jej smakowało. Ale moim zdaniem nie były takie, jak nasze domowe. Potem „fundnęliśmy” sobie po gałce loda, gofrze . Wróciliśmy do domu ok. 19.00, dłużyło się nam trochę w podróży, ale nikt nie drzemał.

Wszystkim się podobało, wrócili opaleni i złożyliśmy sobie obietnice, że za rok jedziemy na dłużej. (  MJ  )

Nasze atuty

Zajęcia Pozalekcyjne