Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada 2012 to 94 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Jest najważniejsze święto państwowe w naszym kraju.  Polska, po 123 latach niewoli  wraz z zakończeniem I wojny światowej  - odzyskała niepodległość.

11 listopada uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali naszą szkołę w uroczystościach kościelnych i gminnych. Poczet sztandarowy obecny był na uroczystej mszy jak i na placu przy Pomniku Orła Białego. Swą postawą, uczniowie okazali szacunek i pamięć narodowym bohaterom.

Opiekun SU
M. Kołoszyc