Wiadomości z naszej szkoły

Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje
     
 

Osiągnięcia sportowe

 
 
 

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej uczennice z naszej szkoły w pierwszym półroczu roku szkolnego 2012/13 uczestniczyły w rozgrywkach sportowych na poziomie gminnym i powiatowym uzyskując następujące wyniki:

         Mistrzostwa Gminy Dębno:

·        Piłka nożna „Orlik”    – I miejsce

·        Mini piłka siatkowa – I miejsce

·        Unihokej                    – I miejsce

·        Mini piłka koszykowa – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego

·        Mini piłka ręczna      – III miejsce

·        Unihokej                    – I miejsce

W drugim półroczu bieżącego roku szkolnego w dalszym ciągu dziewczęta z naszej szkoły uczestniczyły w rozgrywkach sportowych.

Dnia 20.02.2013 w hali sportowej OSiR w Dębnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Mini piłce siatkowej. Nasz zespół w składzie:
K. Szatkowska, H. Maciocha, A. Dembkowska, P. Kaczmarczyk, E. Staniszewska,
I. Barylak, A. Bagińska, B. Dembkowska, P. Patrzykąt, W. Pazur, po wyrównanej walce z drużynami z Myśliborza, Barlinka i Smolnicy zajął I miejsce  i awansował do rozgrywek rejonowych, które odbędą się w Szkole podstawowej nr 74 w Szczecinie.

 

 
 

 Fotografie

 
 
Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje

Copyright © 2000-2013 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  w Dębnie