Konkurs wiedzy pożarniczej

22 marca w Nadleśnictwie w Dębnie odbył się gminny konkurs wiedzy pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs podzielony był na trzy poziomy: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. W grupie szkół podstawowych w konkursie brali udział uczniowie z gminy Dębno. Nasza szkołę reprezentowali Szymon Rojek i Bartosz Woltman przygotowani przez p. A. Borysewicza. Po teście pisemnym uczniowie z jednakową ilością punktów odpowiadali przed komisją na pytania ustne. Nasz uczeń, Szymon Rojek zdobył II miejsce.  Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Kołoszyc