II międzyszkolny konkurs języka angielskiego
dla klas II – III EASY ENGLISH

10 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Dębnie odbył się „II międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla klas II – III EASY ENGLISH”. Na konkurs przybyli najlepsi językowcy z klas II -III - uczniowie szkół podstawowych z gminy Dębno. Gościliśmy uczniów z Sp nr 3, Cychr, Dargomyśla, Różańska, Sarbinowa i Smolnicy – razem 19 uczniów. Wszyscy prezentowali wysoki poziom wiedzy. Testy konkursowe wyłoniły pierwszą trójkę. Miejsce pierwsze zajął Igor Łucyszyn z SP nr 1, miejsce II Patrycja Prusińska z SP nr 3 i miejsce III Piotr Karczmarski z SP nr 1.  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.  Wszystkim uczestnikom a szczególnie zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w nauce języków obcych.

ORGANIZATORZY
Lena Jasińska, Małgorzata Kołoszyc