Nasze atuty

Plan Lekcji

Publikacje

„IMPREZKA”  W SP1

Już drugi raz ,3 czerwca ,spotkały się dzieci i rodzice na  CZERWCOWYM PIKNIKU. Było wesoło, słodko i zabawnie. Uczniowie wraz z rodzicami brali udział w konkurencjach, np. biegu płetwonurka na czas, pokonywaniu toru przeszkód, rzucie surowym jajkiem do celu, przejeździe na deskorolce na czas, wyścigu rydwanów na czas w parach. Miał miejsce również konkurs plastyczny, można było pohasać w basenie kulkowym, wygrać coś w loteryjce fantowej. Rodzice poszczególnych klas piekli ciasta , stąd dzieci mogły skorzystać ze zjedzenia pyszności ( a naprawdę było co jeść)- tu należy się podziękowanie tym rodzicom, którzy sprawili tyle przyjemności naszym pociechom. Na spragnionych czekały świeże , na miejscu wyciśnięte w sokowirówkach soczki owocowe i warzywne. Rada Rodziców zafundowała lody i kiełbaski z grilla. Czas uprzyjemniała muzyka i taniec zumba, który  obecnie cieszy się dużym powodzeniem nie tylko wśród dzieci.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i gratulacje.( MJ)

Nasze atuty

Zajęcia Pozalekcyjne