Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt

Dnia 11.04.2013 w hali sportowej Mrzeżyńskiego Centrum Sportu odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt. W zawodach uczestniczyły oprócz naszej reprezentacji następujące zespoły:
SP1 Trzebiatów; SP Lejkowo; SP Maszewo; SP Iwin, SP Świdnica, SP Dobra; SP Wierzchowo.
W wyniku rywalizacji nasza dryżyna w skaldzie H. Maciocha, A. Dembkowska, P. Patrzykąt, B. Dembkowska, E. Staniszewska, M. Chabaśińska, A. Bagińska, P. Kaczmarczyk J. Barylak i K. Szatkowska zajęła V - VI miejsce ex aequo z koleżankami z SP Dobra.
Korzystając z tego że zawody finałowe odbyły się w nadmorskiej miejscowości, po turnieju udaliśmy się na mrzeżyńską plażę.