SIÓDMY FESTIWAL ANIOŁÓW

Po raz kolejny w szkole w hali sportowo- rehabilitacyjnej odbył się Festiwal Aniołów. Przybyła rzesza uczniów i rodziców oraz mieszkańcy Dębna i okolic.

Tradycyjnie Festiwal prowadziła P. M. Kmieć wraz ze specjalnym gościem schow-manem z Hiszpanii - Amadeuszem. Stąd Festiwal w tym roku różnił się od poprzednich. Był prowadzony na luzie, z dużym udziałem dzieci z widowni. Uczniowie zatańczyli, zaprezentowali przedstawienie i  zaśpiewali kolędy. Czas uprzyjemnił występ zespołu Big Band z Dębna oraz pokaz jazdy Amadeusza i jego podopiecznych na wrotkach.   W międzyczasie w kawiarence można było wypić kawę , zjeść ciasto upieczone przez rodziców oraz zakupić świąteczne ozdoby i upominki jak również uczestniczyć w warsztatach. Wszyscy oczekiwali Mikołaja z Holandii, który przybył pod koniec Festiwalu. Rozdawał dzieciom upominki i cukierki . Dzieci miały przy tym dużo radości i zadowolenia.

Mam nadzieję, że uda się nam w następnym roku zorganizować Festiwal przy większym udziale sponsorów. Jesteśmy wdzięczni tym, dzięki którym Festiwal był przyjemniejszy i radośniejszy.