Wiadomości z naszej szkoły

Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje
     
 


SIÓDMY FESTIWAL ANIOŁÓW
 

 
 
 

Po raz kolejny w szkole w hali sportowo- rehabilitacyjnej odbył się Festiwal Aniołów. Przybyła rzesza uczniów i rodziców oraz mieszkańcy Dębna i okolic.

Tradycyjnie Festiwal prowadziła P. M. Kmieć wraz ze specjalnym gościem schow-manem z Hiszpanii - Amadeuszem. Stąd Festiwal w tym roku różnił się od poprzednich. Był prowadzony na luzie, z dużym udziałem dzieci z widowni. Uczniowie zatańczyli, zaprezentowali przedstawienie i  zaśpiewali kolędy. Czas uprzyjemnił występ zespołu Big Band z Dębna oraz pokaz jazdy Amadeusza i jego podopiecznych na wrotkach.   W międzyczasie w kawiarence można było wypić kawę , zjeść ciasto upieczone przez rodziców oraz zakupić świąteczne ozdoby i upominki jak również uczestniczyć w warsztatach. Wszyscy oczekiwali Mikołaja z Holandii, który przybył pod koniec Festiwalu. Rozdawał dzieciom upominki i cukierki . Dzieci miały przy tym dużo radości i zadowolenia.

Mam nadzieję, że uda się nam w następnym roku zorganizować Festiwal przy większym udziale sponsorów. Jesteśmy wdzięczni tym, dzięki którym Festiwal był przyjemniejszy i radośniejszy.

   
 

 Fotografie

 
 
Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje

Copyright © 2000-2013 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  w Dębnie