Święto Babci i Dziadka

Są takie dwa dni jedyne w roku... To Święto Babci i Dziadka... Łza się kręci w oku... O tym ważnym święcie dobrze pamiętamy I dla naszych gości widowisko damy...

Tymi słowami dzieci z oddziałów przedszkolnych przywitały gości przybyłych na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Po zakończeniu programu artystycznego dzieci złożyły życzenia i wręczyły swoim babciom i dziadkom drobne upominki. Radosne, pełne wzruszeń spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.