Wyjazd SU na basen i do kina na Hobbita

W 1 semestrze bieżącego roku, uczniowie z Samorządu Uczniowskiego mieli okazję uczestniczyć w dwóch wyjazdach do Gorzowa Wlkp.  Byliśmy na basenie „Słowianka”, gdzie każdy mógł poćwiczyć trudną sztukę pływania lub po prostu wesoło i bezpiecznie się bawić. Byliśmy również w kinie „Helios”, na filmie pt. „ Hobbit”. Film w 3D okazał się bardzo ciekawą historią fantasy. Z pewnością będziemy oglądać jej kolejne części.  Mamy nadzieję, że kolejne jeszcze ciekawsze wyjazdy jeszcze przed nami!

Tekst i foto: M. Kołoszyc