Przedszkolaki witają WIOSNĘ

21 marca, w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny było bardzo kolorowo i wesoło             w naszym przedszkolu. Dzieci przebrane za Biedroneczki, Krasnoludki, Motylki i Pszczółki przeszły w korowodzie śpiewając i grając na instrumentach. Wspólnymi okrzykami, wiwatem, śpiewem pożegnaliśmy zimę, witając jednocześnie wiosnę. Przedszkolaki zgodnie z tradycją przygotowały Marzannę - zimową pannę, którą uroczyście pożegnaliśmy. W tym radosnym dniu nie zabrakło również tańców przy muzyce, zabaw ze śpiewem, konkursów  i innych wiosennych niespodzianek.