Wiosna!

21 marca rozpoczęła się wiosna! Uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli przywitać Pani wiosny.
Wszyscy uczniowie klas 4-6 brali udział we wspólnej zabawie. Klasy czwarte przygotowały różne wiosenno-owocowe koktajle, klasy piąte – kolorowe i zdrowe wiosenne kanapki; klasy szóste – pyszne wiosenne sałatki. W trakcie gdy poszczególne klasy częstowały się tymi wspaniałościami, pozostali uczestniczyli w zabawie w hali sportowej. Odbył się tam pokaz mody wiosennej, Mini playback Show – na który zjechały się największe gwiazdy oraz quiz wiedzy o wiośnie. Na zakończenie odbył się mecz piłki siatkowej – nauczycielki kontra uczniowie. Zabawa była wspaniała i mamy nadzieję, że wiosna zabawi u nas na dobre !

SU. M.Kol.