Wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 29 września 2011r. w naszej szkole odbyły się wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego dla uczniów klas 4-6.  Spośród 24 kandydatów do Samorządu Uczniowskiego zakwalifikowało się 10 osób, które uzyskały największą ilość głosów. Są to:

1.                  Filip Rysz, kl 6a – 62 głosy

2.                  Sara Sumera, 6a – 24 głosy

3.                  Mateusz Lendzion , kl 5b – 24 głosy

4.                  Daniel Zwijacz, kl 6a – 24 głosy

5.                  Daria Kulka, kl 6a – 23 głosy

6.                  Alan Greszta , kl 6b – 22 głosy

7.                  Kacper Gryciak, kl 6b – 22 głosy

8.                  Wiktor Dziedziuch, kl 4b – 21 głosów

9.                  Maciocha Hanna, kl 5c – 20 głosów

10.              Piekarski Damian, kl 5c – 19 głosów

Serdeczne Gratulacje!!!

W skład Samorządu wchodzą również osoby, które aktywnie działały w naszej organizacji w ubiegłym roku szkolnym:

Bednarz Sara, Chabasińsa Kornelia,  Fossa Katarzyna, Gąsior  Natalia, Jackowska Łucja,  Kwiatkowska Patrycja, Kamil Krzemiński, Lesiuk Monika,  Szczepańska Marika, Własak Weronika, Kołtuniak Szymon.

Podczas pierwszego zebrania, uczniowie w głosowaniu tajnym wybrali przewodniczącego Samorządu – Kamila Krzemińskiego oraz jego zastępcę – Katarzynę Fossę. Szkołę w Poczcie Sztandarowym reprezentują: Natalia Gąsior, Sara Bednarz, Kamil Krzemiński. Na zebraniu uczniwie zapoznali się z planem pracy na obecny rok szkolny.

Opiekunami SU  dla klas 4-6 w roku szkolnym 2011/2012 są p.Małgorzata Kołoszyc i p.Sylwia Kotyńska.

M. Kołoszyc