Wiadomości z naszej szkoły

Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje
     
 


Dzień Dziecka i Piknik Rodzinny
 

 
 

    
W piątek 1 czerwca pierwszy raz w naszej szkole obchody Dnia Dziecka były połączone  z Piknikiem Rodzinnym.

    Uczestniczyły w nim dzieci wraz z rodzinami. Przybyli  spędzili czas na zabawie, smakowaniu pysznych ciast upieczonych przez rodziców, przy kiełbaskach z grilla i zupie gulaszowej. Niektórzy rozgrzewali sie  ciepłą kawką i herbatką, ponieważ pogoda w tym dniu nas nie rozpieszczała. Ale brak ciepła nie zniechęcił do uczestnictwa w Pikniku.

    Każdy rodzic z dzieckiem mógł brać udział w grach i zabawach m in.w rzutach kaloszem na odległość i do celu, jajkiem, w torze przeszkód, pchaniu taczką na czas oraz biegu z kubeczkiem wody z minimalną ilością jej utraty . Było przy tym wiele śmiechu , rywalizacji i zaangażowania.

   Rada Rodziców ufundowała dzieciom każdej klasy i ich rodzeństwu kiełbaski z rusztu oraz lody i napoje. Kto miał ochotę się poruszać, ćwiczył wraz z dziećmi zumbę. Impreza przebiegła w miłej atmosferze aż do 19.30. Czas  mijał szybko , nikt się nie nudził , szkoda tylko, że  przybyła niewielka  ilość mieszkańców Dębna. Mam nadzieję, że po wrażeniach  z  Pikniku,  w następnym roku będzie nas więcej.

                                                                                 M. J.

   
 

 Fotografie

 
 
Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje

Copyright © 2000-2011 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  w Dębnie