BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

W ramach projektu „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”, dnia 30.09.2011r., przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 1 odwiedziła pielęgniarka - pani Anna Dulińska.

Podczas spotkania dzieci miały okazję poszerzyć swą wiedzę na temat zagrożeń, jakie mogą na nie czyhać oraz jak bezpiecznie bawić się czy to na podwórku, placu zabaw, czy   na przykład w kuchni.

Spotkanie z panią Anną Dulińską stało się jednocześnie okazją do realizacji jednego z zadań cyklu pod nazwą: „Poznajemy ciekawe zawody”. Dzieci dowiedziały się więcej  o trudnym zawodzie pielęgniarki. Jak widać na fotografiach, przedszkolaki były bardzo zaciekawione tym, co o swej pracy opowiadał przybyły gość. Chętnie rozmawiały z panią Anią i miały jak zawsze mnóstwo pytań, które oczywiście nie pozostały bez odpowiedzi :)

Monika Jelińska