„Pchła Szachrajka”

Dnia 18.12.2012r. w naszym przedszkolu odbył się spektakl pt. „Pchła Szachrajka”.
Było dużo śmiechu, kabaretowej satyry i szczęśliwe, choć dość szokujące zakończenie. Wszystko to jednak pełne ciepła, liryki, a od czasu do czasu - nauk dla niegrzecznych dzieci. Samo pojawienie się Pchły na scenie (Bogumił Majchrzak), wywołało lawinę śmiechu. I tak już było do końca godzinnego spektaklu. Tym, którzy nie czytali lub nie pamiętają tekstu wierszowanej bajki, niech wystarczy, że Pchła Szachrajka to wyjątkowo zmyślna i złośliwa osóbka, której odwiedziny pozostawiają ludzi i zwierzęta w ciężkim szoku...