III Powiatowa Olimpiada Lekkoatletyczna Przedszkoli

W sobotę 19 maja najstarsze przedszkolaki z naszego oddziału dumnie reprezentowały Szkołę Podstawową nr 1  w III Powiatowej Olimpiadzie Lekkoatletycznej Przedszkoli.

Nie da się ukryć, że impreza ta dostarczyła nam ogromną dawkę pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń. Nasi dzielni uczniowie po wielu wysiłkach i zmaganiach pokonali 8 drużyn i z 88 punktami znaleźli się na podium zajmując III miejsce.

Serdecznie gratulujemy przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów.