DZIEŃ PLUSZOWEGO
MISIA

25 listopada dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły „ Światowy Dzień Pluszowego Misia”.
Tego dnia wszyscy wychowankowie przyszli do przedszkola w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół.
Dzieci poznały historię pluszowego misia, wspólnie obejrzały bajkę pt. „ Przygody Misia Uszatka”, następnie wraz z zaproszonymi gośćmi brały udział w misiowych zabawach i konkursach. Nie zabrakło również wspólnych tańców i małego „ co nieco”.
Na koniec dnia, przedszkolaki w prezencie dla swoich dzielnych misiów narysowały ich portrety.
Impreza była udana i wszyscy zgodnie stwierdzili, że pluszaki częściej powinny odwiedzać nasze przedszkole.