MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

16 listopada 2011r. nasze przedszkolaki wzięły udział w VI Edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. „ Moja Ojczyzna- Polska”, którego organizatorem było Przedszkole nr 2 im. Stanisławy Modrzejewskiej w Dębnie. Konkurs wygrała nasza uczennica Kaja Jagiełło zajmując zaszczytne pierwsze miejsce, a tuż za nią na miejscu drugim znalazł się uczeń naszej szkoły- Natan Pieczyński.

Serdecznie gratulujemy Kai i Natanowi i życzymy im dalszych sukcesów.