Przedszkolny Konkurs Recytatorski
„ Kocham moją Ojczyznę”

Dnia 3.11.2011 w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 1 w Dębnie odbył się Finał Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. „Kocham moją Ojczyznę”.
W finale konkursu wzięło udział 12 uczestników. Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem i bez stremowania, bardzo ciekawie recytowali wiersze wybranych autorów. Publiczność z wielkim zainteresowaniem i uwagą oglądała występy swoich kolegów i koleżanek.
Głównym celem konkursu było kształtowanie postawy patriotycznej oraz tożsamości narodowej, dostarczanie przedszkolakom doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających z piękna utworów literackich a także integracja grup oddziału przedszkolnego.
Komisja konkursowa w składzie: pani Iwona Rysz, pani Jolanta Kuka, pani Sandra Ziółkowska, miała duży problem z wyłonieniem zwycięzców konkursu, ponieważ wszyscy uczestnicy zaprezentowali się rewelacyjnie. Po dłuższych negocjacjach, Jury przyznało:
I miejsce Natanowi Pieczyńskiemu;
II miejsce Kaji Jagiełło;
III miejsce Julii Lindenau;

Wyróżnienia otrzymali: Elsa Friedrich, Julia Frontczak, Wiktoria Górniak, Kacper Łaskarzewski, Marcin Matłacki, Michał Roguz, Aleksandra Czarnak, Ewelina Trybel, Kacper Tess.
Każdy z uczestników konkursu otrzymał nagrodę rzeczową oraz pamiątkowy dyplom.
Laureatom serdecznie gratulujemy wygranej, a Wychowawcom i Rodzicom dziękujemy za wkład włożony w przygotowanie dzieci do konkursu.