Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezji papieskiej i o Papieżu”

Dnia 12.04.2012 roku dwie uczennice naszej Szkoły: Klaudia Szatkowska i Weronika Gayday wzięły udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Poezji papieskiej i o Papieżu”. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi w Myśliborzu.
Recytacje odbywały się w pięknie wystrojonej stołówce szkolnej, a początek konkursu uświetniony został częścią artystyczną. Jury, któremu przewodniczył dyrektor szkoły - pan Roman Rutkowski, oceniło występy i III miejsce przyznało uczennicy klasy Vc Klaudii Szatkowskiej za recytację utworu Juliusza Słowackiego „Słowiański Papież”.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.