Szkolny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy

21 marca 2012r. odbył się Szkolny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy. Wzięli w nim udział uczniowie z klas drugich i trzecich. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą ekologiczno – przyrodniczą  oraz znajomością zagadnień związanych z ochroną przyrody.

Laureatami konkursu z klas drugich zostali uczniowie: Piotr Karczmarski, Syntia Zawada, Piotr Stanisławczyk oraz uczennice z klas trzecich: Iga Maciocha, Iga Dubicka, Natalia Rybacka.

Laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy, a wszyscy uczestnicy konkursu słodki upominek

Iga Macocha i Piotr Karczmarski będą reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym w Dargomyślu.