Jasełka

Jasełka w naszej szkole są już tradycją. W tym roku przygotowanie tego wyjątkowego przedstawienia przypadło dzieciom 5-letnim.
Starannie przygotowana scenografia, zapach świeżego siana, muzyka, piękne stroje dzieci sprawiły, że rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali młodych aktorów.
Zgodnie z tradycją byli Trzej Królowie, Maryja, Józef, Pastuszkowie, Kolędnicy, Aniołki, zwierzęta oraz chór.
Dzieci bardzo poważnie potraktowały swoje zadania aktorskie. Z łatwością udało się im pokonać tremę oraz zachęcić widzów do wspólnego kolędowania. Było pięknie, wzruszająco i bardzo rodzinnie.
Mimo ogromu pracy, który włożyliśmy w przygotowanie Jasełek, radość i wzruszenie rodziców oraz dziadków było dla nas najpiękniejszym podziękowaniem za włożony trud.