EASY ENGLISH

13 marca 2012 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego pt. EASY ENGLISH. Do udziału w konkursie przystąpili młodzi przyszli angliści z klas II i III ze szkół podstawowych w Dębnie, Cychrach, Sarbinowie i Różańsku. Z dumą informujemy, iż nasza uczennica – IGA MACIOCHA (kl. III b) zajęła I miejsce w konkursie, uzyskawszy 62 pkt na 70 możliwych. Miejsce II zajął Mikołaj Podberski ze szkoły Podstawowej w Cychrach. Na trzecim miejscu znalazła się uczennica szkoły podstawowej nr 3 w Dębnie Jagoda Mikłaszewska. Laureatom konkursu oraz wszystkim uczestnikom SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Kamila Nowak