ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Dnia 29.09.2011r. dla uczniów klas I i ich rodziców zorganizowana została impreza z okazji ŚWIĘTA PIECZONEGO ZIEMNIAKA. Celem spotkania było m.in. zintegrowanie dzieci      i rodziców poprzez aktywną współpracę, wpajanie dzieciom zasad zdrowego stylu życia oraz wykazanie się pomysłowością i twórczym działaniem. Impreza odbyła się w na terenie przed halą sportowo-rehabilitacyjną przy Szkole Podstawowej nr 1 w Dębnie. Tego dnia pogoda dopisała. Było ciepło i pogodnie. Przygotowano różnorodne konkurencje sportowe i zabawy. Można było też podziwiać ziemniaczane stworki wykonane przez dzieci. Impreza zorganizowana przez Małgorzatę Borowską, przy współpracy Beaty Winnickiej, była bardzo udana. Na koniec spotkania wszyscy spotkali się przy ognisku, a pieczone ziemniaki i kiełbaski bardzo smakowały na świeżym powietrzu.