Wycieczka do Parku Dinozaurów w Nowinach Wielkich

W dniach 21  – 22 maja 2012r. dzieci z grupy Biedroneczek  i Krasnoludków udały się na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Nowinach Wielkich. Podczas spaceru  zobaczyliśmy jak wyglądały pierwsze ssaki i stanęliśmy oko w oko z dinozaurami - największymi zwierzętami, jakie kiedykolwiek żyły na ziemi. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przemierzały szlaki parku. Ponadto miały okazję obejrzeć skamieniałości i minerały, jak również obejrzały film edukacyjny o dinozaurach. Na koniec dzieci swobodnie bawiły się na placu zabaw, gdzie mogły samodzielnie odkopać szkielet tyranozaura. Ten niezwykle interesujący dzień z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.