Akcja zbierania darów żywnościowych

Przed samymi świętami zakończyła się akcja zbierania darów żywnościowych, organizowana przez SU naszej szkoły. Wrażliwe serca naszych uczniów a przede wszystkim ich rodziców, po raz kolejny nie zawiodły. Podarunki zbierane były 3 tygodnie. Na szczególne wyróżnienie zasługują darczyńcy: - 5-cio i 6-cio latki z oddziałów przedszkolnych, uczniowie klasy IIa oraz uczniowie klas Vc i IVb. Wszystkie zebrane produkty zostały przekazane organizacji CARRITAS.
M. Kołoszyc