Biedronko, pszczółko, motylku, krasnalu,
baw się z nami dziś na balu

Dnia 21 października w naszym przedszkolu odbył się bal integracyjny pt. „Biedronko, pszczółko, motylku, krasnalu, baw się z nami dziś na balu”, połączony z pasowaniem na przedszkolaka. Był to pierwszy tak ważny i poważny debiut przedszkolaków z grup Motylków i Pszczółek.
Pasowania, olbrzymim ołówkiem dokonała nasza Pani Dyrektor. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek na dobry początek. Dzieci z grup Biedronek i Krasnali, przyjmując do grona przedszkolaków nowych kolegów spisały się na medal. Na koniec imprezy był oczywiście baaaaardzo słodki poczęstunek.