Wiadomości z naszej szkoły

Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje
     
 


Policjantka z Komisariatu Policji w Dębnie
 

 
 

Wszyscy wiemy, że profilaktyka rozpoczęta stosunkowo wcześnie zaprocentuje
w przyszłości, dlatego 09 lutego 4,5,6-latki z naszej szkoły odwiedziła Pani Karolina Wasilkiewicz- policjantka z Komisariatu Policji w Dębnie.
Celem spotkania było m.in. : zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze, poznanie symboli kolorów świateł sygnalizatora, uświadomienie dzieciom konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami, uczulenie dzieci na zachowanie bezpieczeństwa w stosunku do osoby obcej dorosłej, wzbudzanie pozytywnego stosunku do pracy policjanta.
Przedszkolaki zdobyły cenne informacje na temat dbania o bezpieczeństwo swoje, jak również innych. Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy i ćwiczenia praktyczne, podczas których dzieci  poznały najbezpieczniejszy sposób obrony przed groźnym psem, mierzyły kajdanki i oglądały pałkę policyjną. W nagrodę za wzorowe sprawowanie dzieci otrzymały odblaski .

JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI POLICJANTCE ZA PRZYBYCIE!!
 

   
 

 Fotografie

 
 
Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje

Copyright © 2000-2011 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  w Dębnie