WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

W dniu 8. 04. 2011r. w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 1, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt.: „Bal karnawałowy”, adresowanego do dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Miasta Dębna.
Na konkurs wpłynęło 28 prac plastycznych samodzielnie wykonanych przez dzieci różnorodnymi technikami.
Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz słodki upominek, a dla zaproszonych na uroczystość dzieci przygotowane były specjalne nagrody.

Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczestników konkursu:
W kategorii wiekowej 4- 5lat:
• Oliwia Mazur – Przedszkole nr 2;
• Daria Pieczonka – Przedszkole nr 2;
• Jakub Gąsiorowski – SP1 Dębno;
W kategorii wiekowej 6- 7 lat:
• Anna Bogdziewicz – Przedszkole nr 2;
• Marcel Polanowski – Przedszkole nr 2;
• Bartek Blicharz – Przedszkole nr 2;

Wyróżnione zostały prace, których autorami byli:
W kategorii wiekowej 4-5 lat:
• Klaudia Kazubek – Przedszkole nr 2;
• Julia Witkowska – SP1 Dębno;
• Ewelina Beze –SP3 Dębno;
W kategorii wiekowej 6-7lat:
• Elsa Friedrich –SP1 Dębno;
• Inez Szewczyk –Przedszkole nr 2;
• Alicja Ferkaluk –Przedszkole nr 2;

Na terenie przedszkola, można było przez dwa tygodnie podziwiać wspaniałe prace wykonane przez uczestników konkursu.
Serdecznie gratulujemy autorom nagrodzonych prac. Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom dziękujemy za udział w naszym konkursie i życzymy dalszych sukcesów w twórczości plastycznej.