UCZENNICE SP1 LAUREATKAMI KONKURSU „GBS bank nasz dobry ZNAJOMY”.

Uczennice SP1 laureatkami konkursu „GBS bank nasz dobry ZNAJOMY”. Konkurs zorganizowany został przez Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku i przeznaczony dla uczniów szkół znajdujących się w obszarze jego działalności. Prace naszych uczennic zostały wybrane i zakwalifikowane do dalszego etapu konkursu, w którym wzięło udział 17 placówek z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego, łącznie 80 prac. Sara Bednarz z kl.Vb i Katarzyna Fossa z kl.Vb otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy!

Joanna Wolska
Ewa Wojciechowska