Karnawał w SP1

Karnawał to okres hucznych zabaw, wystawnych przyjęć i radości, dlatego 10 lutego
w grupie 4,5,6-latków odbył się bal karnawałowy, na który przybyły księżniczki, cyganki, kowboje, żołnierze, karnawalnci, diabły, aniołki, motylki, biedronki, rycerze i wiele innych bajkowych postaci.
Dzieci świetnie bawiły się, uczestnicząc w zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W przerwie balu zajadały słodkie smakołyki, przygotowane specjalnie na tę okazję. Wybrano Króla i Królową Balu, oraz najciekawsze przebranie.
Uśmiechnięte twarze przedszkolaków potwierdzają, że bal bez wątpienia można zaliczyć do udanych!
Jaka szkoda, że następny Karnawał dopiero za rok...