„Siedmiu wspaniałych”- sukces uczniów
SP nr 1 w Dębnie

Izabela Piechocka, Weronika Własak, Tomek Dymarkowski, Natalia Rybacka, Iga Maciocha i Natalia Miklas zostali laureatami Powiatowego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Myśliborzu pt.:
,, CZYTANIE KSIĄŻEK TO NAJWSPANIALSZA ZABAWA JAKĄ SOBIE
LUDZKOŚĆ WYMYŚLIŁA “ - WISŁAWA SZYMBORSKA.
Na zwycięzców czekały nie tylko dyplomy i wspaniałe nagrody książkowe, ale również niespodzianki .
Wszyscy mogli korzystać z uroków myśliborskiego jeziora podczas Dni Białych Żagli organizowanych przez Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych „Szkuner” w Myśliborzu. Uczestnicy pływali motorówką, kajakami, rowerami wodnymi i żaglówkami .
Poza tym uczniowie klas IV – VI : Cezary Niedźwiecki , Jakub Nowaszczuk , Jan Gąsior i Jakub Izydorski jeździli na nartach wodnych , uzyskując gratyfikację w postaci dyplomów młodszego narciarza wodnego. Ponadto organizatorzy przygotowali loterię fantową oraz ciekawe konkursy, a ciepłe kiełbaski smakowały wszystkim po czynnym wypoczynku na łonie natury.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!