„POWITAJMY MALEŃKIEGO”

14 i 17 stycznia 2011 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie zaprosiły rodziców oraz uczniów klas I – III, na przygotowane przez nie przedstawienie jasełkowe. Pracy było co niemiara! Nauka ról, bogatego repertuaru kolęd, przygotowanie odpowiedniej scenografii, dekoracji, strojów wymagało współpracy dzieci, personelu przedszkola jak i rodziców, którzy i tym razem nas nie zawiedli. Ala warto było się potrudzić. Zgodnie z tradycją była Maryja, Józef, Aniołowie, Pasterze, Trzej Królowie, Kolędnicy, zwierzęta, a także inne ciekawe postacie. Mali aktorzy wywiązali się ze swojego zadania na medal. Z łatwością udało im się pokonać tremę i zachęcić widzów do wspólnego kolędowania, a radość dzieci z możliwości występu, gromkie brawa oraz wzruszenie rodziców podczas oglądania przedstawienia były najpiękniejszą zapłatą za włożony trud. Po występie artyści otrzymali słodkie upominki , a także pamiątkowy dyplom ze zdjęciem.

Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie i stworzenie miłej i ciepłej atmosfery.