Wiadomości z naszej szkoły

Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje
     
 


Dzień Matki i Dzień Ojca
 

 
 

Dnia 26 maja 2011 r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy wyjątkowe uroczystości: Dzień Matki i Dzień Ojca. Dzieci w pięknych strojach, w odświętnie udekorowanej sali zrobiły na rodzicach wielkie wrażenie. Zadeklamowały wiersze, zaśpiewały piosenki oraz pięknie zatańczyły taniec. Po radosnym odśpiewaniu „Sto lat” dzieci wręczyły swoim ukochanym rodzicom zrobione z miłością i ujmującą prostotą laurki i kwiaty.
Dla naszych czterolatków uroczystość ta była znakomitą okazją, aby zaprezentować się ze swej jak najlepszej strony oraz pochwalić się swym talentem muzycznym, recytatorskim i tanecznym. Dla nich było to przeżycie dzięki któremu poczuły się ważne, zdolne i mogły być z siebie dumne.
Po części artystycznej rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Nie zabrakło również konkursów, wspólnych tańców i zabaw.
Te krótkie chwile spędzone razem, z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zarówno rodziców – szczęśliwych, promieniujących i dumnych ze swych pociech oraz tych najmłodszych, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości jakie włożyły w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte.

Agnieszka Popławska
 

   
 

 Fotografie

 
 
Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje

Copyright © 2000-2011 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  w Dębnie