DZIEŃ BABCI I DZIADKA

20 oraz 24 stycznia 2011 roku w oddziałach przedszkolnych SP1 w Dębnie odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli niezwykli goście. Do przedszkola zawitały nasze Babcie oraz Dziadkowie, bowiem uroczyście obchodziliśmy Ich święto. Występy wnucząt dostarczyły dziadkom wiele emocji, na twarzach zaproszonych gości można było dostrzec wzruszenie. Dziadkowie mieli okazje obejrzeć swoje wnuki w zróżnicowanym repertuarze piosenek oraz wierszy. Przedszkolaki dumnie prezentowały się także w tańcu. Dzieci złożyły Dziadkom życzenia, pięknie zaśpiewały „ Sto lat” a także  z wielkim zapałem wręczyły własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami. Po rozmaitej części artystycznej wszyscy delektowali się pysznymi ciastami domowego wypieku oraz pachnącą kawą lub herbatą. Dzieci przygotowały dla gości jeszcze jedną niespodziankę- wspólne tańce i zabawy. Atmosfera była wspaniała. Najważniejsze dla nas było to, że mogliśmy pokazać i Babci i Dziadkowi jak bardzo Ich kochamy i podziękować, za wszystko, co dla nas robią!

BABCIU! DZIADKU! KOCHAMY WAS!

Agata Kochańska
Agnieszka Popławska